15 грудня на базі Криворізького національного університету за сприянням Центру інформації та документації НАТО в Україні , відбулася презентація інтернет-проекту «НАТО КВЕСТ».

В заході взяли учасники АТО -  добровольці, солдати та офіцери ЗСУ та Нацгвардії, керівництво КНУ та КЕІ, радник міністра освіти і науки Сергій Пархоменко та автор проекту «НАТО КВЕСТ» Михайло Колібабчук.

Презентація викликала жваву дискусію між студентами та координаторами проекту, звучали думки як на підтримку інтеграції України до НАТО, так і напротивагу їй. Остання обставина, як виявилося під час дискусії, була викликана тим, що люди не мали достатньої інформації по НАТО.

«Проект покликаний закрити «білі плями» в плані поінформованості населення про Альянс. Але на відміну від звичайних медіа-ресурсів, «НАТО КВЕСТ» передбачає заохочення учасників проекту у вигляді конкурсних балів і призів, головний з яких – поїздка в Брюссель. Цієї осені трьом переможцям проекту вже було надано можливість відвідати штаб-квартиру НАТО», - каже Михайло Колібабчук.

«Ті, хто ще не був в АТО, є можливість стати солдатом інформаційної війни. Інформація – це наша слабка ланка, тому для перемоги над Росією в інформаційній війні МОН буде підтримувати подібні проекти громадськості, бо в них ми бачимо потенціал», - зазначає радник міністра освіти Сергій Пархоменко.

«Війна з Росією довела -  ми можемо розраховувати на підтримку західних партнерів, в першу чергу – ЄС і НАТО. А якщо ми хочемо більшої підтримки – значить самі повинні докладати зусиль, боротися за звільнення нашої землі, долати корупцію. Якщо Захід побачить, що ми самі хочемо перемогти, то тоді дасть нам значно більшу допомогу, ніж зараз», - відзначає директор КЕІ Андрій Шайкан.

Найбільше емоцій викликали виступи учасників АТО, які наголосили на необхідності активної участі молоді в суспільному житті, в сприяння заходів із виховання почуття патріотизму та підтримці волонтерських ініціатив:

«Мій дід казав: ким би ти не був – білогвардійцем, бійцем радянської армії, бандерівцем, але в першу чергу ти маєш за будь яких обставин захищати свою батьківщину, свою рідну землю. Хочемо, щоб молодь завжди про це памятала», - підсумував кіборг легендарної 93-ї бригади Валерій, позивний «Шаман».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.