Фонд «Відкрий Україну» у партнерстві з Словацьким центром північно-атлантичних справ запрошує на 5-денний тренінг на тему: «Як розробляти стратегії з питань безпеки».

Тренінг відбудеться 20-24 січня 2016 року у Києві.

 

Тренінг спрямований на підвищення обізнаності українських державних експертів та представників неурядових організацій з сектору безпеки щодо визначення цілей, ініціатив та завдань при побудові стратегічного плану.

Навчання проводитимуть провідні словацькі експерти, зокрема колишній Державний секретар Міністерства оборони Словаччини Роберт ОНДРЕЙЧАК.

До участі запрошуються молоді спеціалісти, студенти старших курсів, фахівці з питань безпеки, представники неурядових організацій.

Для участі у тренінгу потрібно заповнити реєстраційну форму (за посиланнямhttp://goo.gl/forms/sV07q5siOZ ) до 18:00 14-го січня 2016 року.

Організатори особливо заохочують до участі представників регіонів. Витрати за дорогу будуть компенсовані (вартість квитків не повинна перевищувати 600 гривень в обидві сторони). Проживання та харчування покривається організаторами.

Оголошення результатів відбору – 15-те січня 2016 року.

Робоча мова тренінгу – англійська.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до керівника програм Фонду «Відкрий Україну» Раміни Шут за телефонами (044) 22018 40, (067) 2143462 або за електронною адресою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Фонд "Відкрий Україну" - міжнародний фонд, заснований у липні 2007-го року для зміцнення та розвитку авторитету України у світі. Завданнями Фонду є піднесення міжнародного авторитету та популяризація України за кордоном, сприяння розвитку міжнародної співпраці з Україною та публічної дипломатії. Голова Наглядової Ради Фонду - Терезія Яценюк.

Центр Європейських та Північно-Атлантичних справ (CENAA) - неурядова організація та дослідницька установа в галузі політики безпеки, яка проводить тренінги для представників громадянського суспільства, молодих спеціалістів, політиків та державних службовців.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.