Цього тижня (7 січня), чергова 40-ва делегація Балтійської повітряної поліції НАТО збереться в Литві та Естонії. Відповідальність за проведення місії буде перенесена з Угорщини та Німеччини на Іспанію та Бельгію, що демонструє цілковиту солідарність НАТО з його балтійськими союзниками.

 

Іспанія керуватиме місією перші чотири місяці 2016 року, використовуючи багатоцільові винищувачі четвертого покоління Єврофайтер «Тайфун», що розташовані у литовському місті Шяуляй. Чотири бельгійські винищувачі  F-16 будуть розміщені на військовій авіабазі Емарі в Естонії.

Союзники переймуть естафету повітряного патрулювання на цілих 4 місяці. Німеччина та Угорщина, в свою чергу, охороняли повітряний простір над країнами Балтики з вересня цього року.

НАТО захищає Балтійське небо починаючи з 2004 року, коли Естонія, Латвія та Литва приєдналися до Північноатлантичного альянсу. Мета даної місії полягає в тому, щоб допомогти балтійським країнам-союзницям НАТО, які не мають власної військової авіації, захистити їхній повітряний простір. 

Країни-члени НАТО захищають своє небо над головою у режимі 24/7. Зусилля повітряного захисту сфокусовані на зупинці вторгнень у повітряний простір НАТО.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.