Дейтонська угода (відома, як «Загальна рамкова угода про мир в Боснії та Герцеговині) була підписана 14 грудня 1995 року на Парижскій Мирній конференції, для припинення ворожнечі, що розділила країну на дві частини з 1992 по 1995 роки. Ця угода супроводжувала нову еру для Альянсу, що включала в себе нові партнерські зв’язки та становлення мети збереження миру, як основної для НАТО у середовищі після Холодної Війни.

 

У рамках святкування 20-ї річниці цих подій, архів НАТО створив пам’ятну книгу  документів НАТО, яка пропонує унікальну можливість поринути у минуле, а саме повернутися до моменту підписання договору. Книга містить у собі серії листів Генерального Секретаря НАТО Хавьєра Солана та 6-го Генерального секретаря ООН –генерала Бу́троса Бутрос-Га́лі. Ця публікація також містить  раніше ніколи не оприлюднені щомісячні звіти миротворчої місії ІФОР.

Архіви НАТО також надрукували перші і останні випуски Інформатора ІФОР, газети, що передавала інформацію солдатам, що беруть участь у миротворчій місії ІФОР.

Цифрова версія пам’ятної книги і два випуски Інформатора ІФОР доступні для безкоштовного скачування у форматі PDF. Також, існує короткий відео-анонс, що освітлює візит Північно-Атлантичної Ради до Сараєво, 8 березня 1996року. Усі ці елементи будуть зображуватися на усіх пам’ятних церемоніях, що будуть проходити у Штабі НАТО в Сараєво у січні 2016 року. Усі перераховані вище документи скоро будуть доступні до перегляду в он-лайн режимі.

 

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.