Я вітаю народ України з тим, що він скористався своїм правом голосу під час в основному мирного проведення парламентських виборів. За словами міжнародних спостерігачів, попри складні умови, ці вибори відповідали міжнародним стандартам.

 

Переважна більшість жителів України чітко і демократично висловилась за амбіційні плани реформ і європейський шлях. Я вітаю їхнє рішуче прагнення і надалі розвивати інклюзивний політичний процес на основі демократичних цінностей і поваги до прав людини, меншин і верховенства права.

Це допоможе й надалі мирно розв’язати конфлікт в Україні.

Проте мені дуже прикро, що багатьом українцям не вдалося скористатися своїм демократичним правом проголосувати в Криму, який Росія незаконно і нелегітимно анексувала в березні, і в деяких районах на сході України, де продовжується насильство і залякування виборців сепаратистами, яких підтримує Росія, в очевидне порушення спільно підписаних у вересні Мінських угод.

НАТО і надалі підтримуватиме суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України в межах її кордонів, визнаних на міжнародному рівні. Незалежна, суверенна і стабільна Україна, міцно віддана демократії і верховенству права, є ключем до євроатлантичної безпеки.

Я очікую на тісну співпрацю з президентом Порошенком, новим парламентом і урядом над розвитком нашого давнього і особливого партнерства. Альянс і надалі, в рамках Комісії Україна – НАТО, підтримуватиме Україну на шляху широкомасштабних реформ.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.