2015 рік показав, як небезпека за кордоном безпосередньо впливає на нашу безпеку вдома, але він також показав, що НАТО не стоїть на місці, як сказав сьогодні (28 січня 2016 року) Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час презентації свого Щорічного звіту. Пан Столтенберг привітав досягнення членами Альянсу щодо видатків на оборону, зазначивши, що «після багатьох років істотного скорочення видатків на оборону ці скорочення вже майже зупинені європейськими членами Альянсу і Канадою. А в 2015 році скорочення оборонних видатків дорівнювало майже нулю». Він наголосив на тому, що багато чого ще треба зробити для збільшення інвестицій в оборону, зважаючи на основні виклики безпеці.

Генеральний секретар підкреслив, що НАТО продовжує зміцнювати колективну безпеку і засоби стримування. «Ми збільшили фізичну присутність НАТО в східній частині нашого Альянсу. Що стосується півдня, ми домовилися посилити присутність наших літаків раннього попередження АВАКС в небі Туреччини», – сказав  пан Столтенберг.  Він зазначив, що НАТО втричі збільшила свої Сили реагування, в основі яких перебувають нові Передові сили, і створює вісім нових невеликих штабів для забезпечення планування і навчань. Ці заходи є частиною найбільш істотного підсилення колективної оборони НАТО за десятиріччя.

У Щорічному звіті наведено огляд досягнень НАТО за минулий рік і дається оцінка завдань, що стоять попереду. Особлива увага приділена поглибленню співпраці НАТО з країнами-партнерами – на сході і на півдні, – спрямованої на розвиток їхньої обороноздатності і спроможності брати участь у забезпеченні міжнародної безпеки. «У 2016 році і подальших роках НАТО буде оплотом стабільності, залишаючись сильною, відкритою для діалогу, і працюватиме  з нашими партнерами в усьому світі», – сказав  пан Столтенберг.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.