Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг і Президент Польщі Анджей Дуда зустрілися у понеділок 18 січня 2016 року для обговорення процесу підготовки до Варшавського саміту. Пан Столтенберг подякував Польщі за її непорушну вірність євроатлантичній безпеці – в тому числі за її внески у виконання Плану дій у галузі готовності, місії на чолі з Альянсом в Афганістані і Косові та розбудову оборонного потенціалу разом з партнерами, зокрема з Україною.

Генеральний секретар високо оцінив практичні і політичні внески Польщі в Альянс. Він підкреслив, що Польща відіграє значну роль в командній структурі НАТО, надаючи підтримку з планування операцій і проведення навчань. У Польщі розташований штаб багатонаціонального корпусу (Щецин) і один з існуючих Центрів інтеграції збройних сил. У Польщі, в Бидгощі, також розташований Загальновійськовий навчальний центр. Пан Столтенберг відзначив внески Польщі в патрулювання повітряного і морського простору Балтики, а також її участь в Силах реагування і навчаннях НАТО. Генеральний секретар також звернув увагу на те, що Польща збільшила свої військові витрати до двох відсотків ВВП.

«Я переконаний в тому, що після Варшавського саміту ми побачимо стільки НАТО в Польщі, скільки ніколи раніше не бачили», – сказав пан Столтенберг. Він наголосив, що значна кількість навчань Альянсу відбулася в Польщі, а цієї весни НАТО розпочне будівництво в Польщі важливого для оборони НАТО від балістичних ракет об’єкту.

Генеральний секретар відзначив, що підготовка до Варшавського саміту йде за планом. Він також зазначив, що саміт є важливим етапом адаптації Альянсу і він повинен забезпечити подальшу відданість Альянсу цінностям, на яких він був заснований: демократії, свободи особистості і верховенства права. Він підкреслив, що «ці цінності є життєво важливим джерелом нашої єдності. А єдність – це наша найбільша сила».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.