Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у п’ятницю (5 лютого 2016 року) зустрівся з міністрами оборони країн – членів ЄС для обговорення спільних викликів безпеці і поглиблення співпраці між Європейським союзом і НАТО. Він наголосив на важливості більш тісної роботи з протидії гібридним загрозам і кривавій нестабільності на півдні.

 

Пан Столтенберг схвалив плани США посилити свою військову присутність в Європі, назвавши її «важливою ознакою і елементом адаптації Альянсу до більш складного середовища безпеки». Він також схвалив обіцянку європейських членів Альянсу посилити видатки на оборону, зазначивши, що «минулого року скорочення оборонних видатків в Європі практично зупинилося». Він підкреслив: «картина усе ще не однорідна, але ми рухаємося у правильному напрямку».

Генеральний секретар також наголосив на підтримці, яку НАТО надає пошуку мирного політичного розв’язання конфлікту в Сирії. «Ми бачимо, що інтенсивні російські          авіаудари, які в основному завдаються по силах сирійської опозиції, підривають зусилля з пошуку політичного розв’язання конфлікту», – сказав пан Столтенберг. Він зазначив, що російська військова присутність в Сирії «також постійно посилює напруження і призводить до порушень турецького повітряного простору» і закликав до спокою і деескалації.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.