Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у вівторок (9 лютого 2016 року) ознайомив представників ЗМІ з тематикою засідання міністрів оборони, що відбудеться на цьому тижні. У середу і четвер міністри здійснять подальші кроки з посилення колективної оборони і стримування Альянсу. «Дієве стримування і оборона вимагають передового розташування збройних сил НАТО і нашої спроможності швидко їх підсилити», – сказав пан Столтенберг. Очікується, що міністри домовляться про посилення сил передового базування в східній частинні Альянсу.

 

Міністри оборони також ухвалять рішення з удосконалення реагування НАТО на гібридні напади і прискорення процесу прийняття рішень. Генеральний секретар зазначив, що «НАТО повинна розвивати шляхи посилення своєї стійкості, стійкості своїх членів.  Наші війська залежать від наших цивільних ресурсів, таких як забезпечення водою і  продуктами харчування, комунікацій і транспорту».

Генеральний секретар також підкреслив готовність НАТО допомагати Грузії рухатися а напрямку членства в Альянсі. На засіданні Комісії НАТО-Грузія міністри розглянуть процес виконання істотного пакета підтримки Грузії і обговорять шляхи інтенсифікації підтримки з боку Альянсу. Вони також розглянуть внутрішні політичні і безпекові реформи, які наближають країну до членства в НАТО.

Генеральний  секретар також зупинився на питанні підтримки з боку НАТО усіх зусиль з пошуку політичного розв’язання конфлікту в Сирії. «Усі члени альянсу НАТО беруть участь у Коаліції з боротьби з ІДІЛ», – сказав він, зазначивши: «Я очікую, що НАТО надаватиме їм підтримку». Пан Столтенберг підкреслив, що члени Альянсу активно вивчають запит США на літаки спостереження і управління НАТО АВАКС для підтримки своїх національних сил і засобів, і що від міністрів очікується обговорення цього питання під час засідання. «Це посилить здатність коаліції завдавати авіаударів по ІДІЛ», – сказав він. Він наголосив, що НАТО «рішуче підтримує усі зусилля з припинення страждань, досягнення припинення вогню і початку політичного переходу в Сирії».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.