Перед НАТО і Європейським союзом постають подібні завдання щодо захисту своїх мереж від загрози кібернападів, яка постійно зростає. Для того щоб допомогти обом організаціям краще упоратися з цими завданнями, сьогодні між Підрозділом НАТО з реагування на комп’ютерні інциденти (NCIRC) і Групою реагування на комп’ютерні надзвичайні ситуації Європейського союзу (CERT-EU) були укладені технічні домовленості з кіберзахисту. Технічні домовленості забезпечують структуру для обміну інформацією і передовим досвідом між командами з реагування на надзвичайні ситуації.

 

«Разом НАТО і ЄС сильніше протистоять кібернападам . Посилена співпраця в рамках цих домовленостей дозволить нам реально запобігати кібернападам, а також посилить нашу здатність передбачати, виявляти і реагувати на них», – сказав посол Сорін Дукару, помічник Генерального секретаря НАТО з нових викликів безпеці.

«Підписання цих домовленостей є важливим етапом у зміцненні нашої співпраці у галузі  кіберзахисту з НАТО, яка була також визначена як один з п’яти пріоритетів у рамках Політики кіберзахисту ЄС», – заявив Педро Серрано, заступник  Генерального секретаря Європейської служби зовнішніх дій. – Це дуже важлива подія в нашій оперативній співпраці в цій галузі».  

Метою домовленостей є посилення кіберзахисту обох організацій через обмін даними, пов’язаними з кіберзахистом. «Обмін інформацією має вирішальне значення для кіберзахисту»,  –  сказав Коен Гійсберс, генеральний менеджер Агентства зв’язку і інформації НАТО (NCI), яке відповідає за експлуатацію і захист мереж НАТО. «Технічні домовленості стосуються як обміну інформацією щодо конкретних        кіберзагроз, так і обміну передовим досвідом з технічних процедур, конфігурації мереж і партнерства з відповідними підприємствами».

Технічні домовленості є конкретним прикладом спільної роботи НАТО і ЄС з метою посилення спільної безпеки. Це також найостанніший приклад давньої співпраці з кіберзахисту між двома організаціями. До того ж фахівці ЄС з кіберзахисту вже протягом кількох років беруть участь у флагманських щорічних навчаннях з кіберзахисту «Сайбер коалишн».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.