Міністри оборони країн НАТО підтвердили свою невпинну підтримку амбіційним реформам Грузії на своєму засіданні Комісії НАТО-Грузія у четвер (11 лютого 2016 року).

«Грузія наближається до НАТО завдяки своїм реформам і своєму значному внеску в  нашу спільну безпеку», – сказав  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. Зустрівшись з грузинським міністром оборони Тінатін Хідашелі, міністри обговорили процес виконання Істотного пакета підтримки НАТО Грузії і розглянули можливості інтенсифікації підтримки з боку Альянсу.

Генеральний секретар підкреслив, що Істотний пакет НАТО зміцнює оборону Грузії і її здатність працювати пліч-о-пліч з військами НАТО.

«У травні на нашому Об’єднаному тренувальному центрі у Тбілісі розпочне підготовку перша грузинська рота. Це добра новина», – зазначив він.

Міністри оборони також обговорили внутрішні грузинські реформи в галузі політики і безпеки, які наближують цю країну до НАТО. Вони вітали прагнення Грузії зміцнити свої демократичні інституції і наголосили на необхідності подальшого прогресу в ключових сферах реформ, в тому числі верховенстві права і незалежності судової системи. Генеральний секретар також підтвердив цілковиту підтримку з боку членів Альянсу територіальної цілісності Грузії в межах її кордонів, визнаних на міжнародному рівні.

«Ми закликаємо Росію відмовитися від визнання грузинських регіонів Абхазії і Південної Осетії незалежними державами. Абхазія і Південна Осетія є частиною Грузії», – наголосив він. 

Генеральний секретар підтвердив, що НАТО готова допомагати Грузії рухатися вперед до членства в Альянсі. «Наша підтримка Грузії міцна. Ми допомагаємо Грузії розбудовувати свою оборону. Ми заохочуємо її до реформ, і ми підтримуємо її євроатлантичні прагнення», – зазначив пан Столтенберг.

 

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.