Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг бере участь у Мюнхенській конференції з питань безпеки 12 і13 лютого 2016 року на тлі зміненого середовища безпеки.

Виклики зі сходу і півдня, в тому числі роль НАТО в доланні кризи біженців і мігрантів, були серед головних питань, які обговорювалися під час зустрічі пана Столтенберга з міністром закордонних справ Великої Британії Філіпом Гемондом. Пан Столтенберг також зустрівся з Високим представником ЄС  – віце-президентом Європейської Комісії Федерікою Могеріні для обговорення необхідності у ще більш тісній співпраці між НАТО і ЄС після того, як Альянс ухвалив рішення надіслати до Егейського моря Постійну військово-морську групу 2. Перед цим пан Столтенберг говорив про співпрацю між НАТО і ЄС над розв’язанням кризи біженців і мігрантів з президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером і президентом Європейської ради Дональдом Туском. 

Генеральний секретар НАТО і російський міністр закордонних справ Лавров обговорили відносини між НАТО і Росією і домовилися продовжувати вивчення можливості для проведення засідання Ради НАТО-Росія. Генеральний секретар чітко вказав на те, що для НАТО необхідно, щоб порядок денний можливого засідання включав російські дії в Україні і необхідність посилення механізмів забезпечення прозорості і передбачуваності військової діяльності. НАТО призупинила практичне співробітництво через незаконну і нелегітимну анексію Криму Росією, але зберігає канали для політичного діалогу  відкритими.

Пан Столтенберг також зустрівся з Генеральним секретарем Організації з безпеки і співробітництва в Європі Ламберто Заннієром, з яким обговорив ситуацію з припинення вогню на сході України, необхідність прозорості і прогнозованості військової активності в Європі і подальше зміцнення співробітництва між НАТО і ОБСЄ.

Генеральний секретар НАТО виступить з ключовою промовою на Мюнхенській конференції з безпеки у суботу, 13 лютого.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.