У своїй ключовій промові на Мюнхенській конференції з питань безпеки Генеральний секретар НАТО зосередився на викликах безпеці, що походять зі сходу. Він чітко вказав на те, що Альянс не прагне конфронтації і не хоче нової холодної війни, але реагуватиме рішуче. Він пояснив, що реакція буде полягати у «зміцненні оборони і поглибленні діалогу».

Він підкреслив, що діалог важливий для забезпечення прозорості і зменшення ризику, а також для питань, з яких між НАТО і Росією існують глибокі розбіжності, такі як дії Росії проти України. Пан Столтенберг сказав, що він домовився з російським міністром закордонних справ Лавровим «вивчати можливість проведення засідання Ради НАТО-Росія», але наголосив, що політична взаємодія ніколи не припинялася і що це не означає «повернення до нормальних справ, як завжди».

У кулуарах Мюнхенської конференції з питань безпеки Генеральний секретар зустрівся з Президентом України Петром Порошенком. Він наголосив на продовженні допомоги Україні з боку НАТО, як політичної, так і практичної, необхідності продовжувати реформи і високо оцінив нещодавнє підписання країною своєї Річної національної програми з НАТО.

Генеральний секретар також подякував прем’єр-міністрові Мануелю Вальсу за внесок Франції в НАТО. Вони обговорили виклики безпеці, що надходять з півдня, і внесок НАТО  в подолання кризи біженців і мігрантів. Пан Столтенберг також провів окрему зустріч з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайєром і міністром оборони Урсулою фон ден Лейєн. Вони обговорили поточні питання безпеки і підкреслили важливість тісного співробітництва між НАТО і ЄС над доланням найбільшої гуманітарної кризи в Європі з часів Другої світової війни.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.