Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг і український міністр оборони Степан Полторак зустрілися у вівторок (8 березня 2016 року) для обговорення досягнень України в просуванні головних військових реформ і можливої підтримки цих зусиль з боку НАТО. Під час засідання Комісії Україна – НАТО Генеральний секретар, міністр Полторак і посли країн Альянсу також обмінялися думками про стан безпеки на сході України і хід виконання Мінських угод.

Генеральний секретар знову підтвердив рішучу підтримку з боку НАТО суверенітету і територіальної цілісності України, і наголосив на тому, що НАТО продовжуватиме посилювати як політичну, так і практичну підтримку України. Пан Столтенберг також високо оцінив прагнення України йти важким шляхом здійснення комплексних реформ, в тому числі в секторі оборони і безпеки. НАТО продовжує надавати Україні допомогу у здійсненні реформ через своїх радників у Києві, через Цільові фонди з розвитку потенціалу і через Річну національну програму та Процес перегляду і оцінки партнерства.

Генеральний секретар наголосив на очевидній необхідності прийняття швидких рішень щодо реформ і на їхньому результативному і цілковитому виконанні. Він також подякував міністрові Полтораку за використання і застосування порад Альянсу при реформуванні Збройних сил України. Пан Столтенберг закликав Україну повною мірою запровадити принципи цивільного демократичного контролю над збройними силами і підкреслив, що радники від НАТО і країн Альянсу і надалі допомагатимуть Україні у досягненні амбіційної мети переходу не стандарти і процедури НАТО.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.