У 5-и вінницьких університетах презентовано проект, що сприятиме підвищенню мобільності студентської молоді в рамках європейського і євроатлантичного простору – портал eepro.info.

 

У 5-и вінницьких університетах презентовано проект, що сприятиме підвищенню мобільності студентської молоді в рамках європейського і євроатлантичного простору – портал eepro.info. Він складається з освітньої і правової частин. Портал створено за сприяння Міністерства закордонних справ Естонії. На думку координатора проектів Посольства Естонії в Україні Анастасії Михайлової, eepro.info, дасть можливість отримати повну інформацію про освіту закордоном, відкриє нові можливості для українських студентів пізнати Європу і світ. «Портал дозволить абітурієнтам, студентам, науковцям значно зекономити свій час. Адже раніше, щоб знайти цікаву навчальну програму, молодій людині необхідно було передивитися з десяток сайтів, витратити декілька годин. Тепер це зробити набагато простіше, адже на сайті розміщено всю актуальну інформацію про стипендії, гранти, конференції закордоном. Портал також надає правову допомогу з основних питань, що стосуються прав і обов’язків української молоді як в межах України, так і закордоном. А незабаром плануємо викласти на сайт контакти українських громад в різних країнах світу, аби у наших студентів, була можливість безболісно адаптуватися в чужому середовищі – українська діаспора завжди допомагала і допомагає нашим громадянам в проблемних ситуаціях», - зазначив автор проекту, секретар групи міжпарламентських зв’язків між Україною та Естонією Михайло Колібабчук. «Українська держава зацікавлена, аби наша молодь отримувала європейську освіту, а після завершення поверталася в Україну і вкладала весь свій професійний хист в розбудову нашої країни. Євроінтеграція неможлива, якщо країною керують люди, які ніколи не були в країнах ЄС, які не бачили, а отже не розуміють, як європейське співтовариство функціонує, як воно стало успішним. У людини завжди має бути право вільного вибору і можливості мати інформацію про навчання як в Україні, так і в світі. Право вибору – одне із засадничих цінностей вільного світу, країн ЄС і НАТО, якщо в певному суспільстві обмежується право вибору, то в таке суспільство можуть прийти терор і війна», - вважає радник Міністра освіти і науки України Сергій Пархоменко.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.