Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг і президент США Барак Обама в Білому домі у Вашингтоні обговорили реакцію Альянсу на головні виклики безпеці та процес підготовки до Варшавського саміту в липні. Їхня зустріч у понеділок (4 квітня 2016 року) була особливо символічною, бо вона відбулася рівно через 67 років після підписання Вашингтонського договору, на якому заснований Альянс.

Генеральний секретар наголосив на тому, що «НАТО є як ніколи важливою, тому що НАТО має здатність адаптуватися до світу, що стає дедалі більш небезпечним». Він подякував президентові Обамі за його особисте лідерство і його відданість справі трансатлантичної безпеки.

Лідери двох країн обговорили спільну боротьбу проти тероризму. «Тероризм завдає ударів по нас усіх, від Брюсселя до Сан-Бернардіно», – сказав  пан Столтенберг, наголосивши на тому, що усі члени альянсу НАТО роблять свої внески в зусилля, які очолюють США, спрямовані на знесилення і знищення ІДІЛ, і що НАТО щойно розпочала тренувати іракських офіцерів. Вони також обговорили можливості збільшення підтримки, яку НАТО надає іншим країнам регіону, в тому числі Лівії. ‎

Афганістан також зайняв чільне місце на порядку денному. Пан Столтенберг також зазначив, що найбільша операція НАТО, відповідь на теракти 11 вересня у США, показала, наскільки важливо, щоб Європа і Північна Америка були разом.

Генеральний секретар окреслив посилення колективної оборони НАТО у відповідь на більш зухвалу поведінку Росії і подякував президентові Обамі за важливий американський внесок в рамках Європейської ініціативи із запевнення.

Обидва лідери також наголосили на важливості збільшення інвестицій в оборону в часи великих викликів для безпеки.

У вівторок (5 квітня 2016 року) Генеральний секретар зустрінеться з високопоставленими представниками оборонних кіл США і спостерігатиме за військовими тренуваннями у Форт-Брагг, Північна Кароліна. У середу пан Столтенберг також зустрінеться на Капітолійському пагорбі з членами Комітету зі збройних сил та Комітету із закордонних справ, а також виступить з ключовою промовою на заході, організованому Атлантичною радою у Вашингтоні.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.