Після консультацій з Росією ми домовилися провести засідання Ради НАТО-Росія на рівні послів.

 

Це засідання відбудеться протягом наступних двох тижнів у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

Рада НАТО-Росія обговорить кризу в Україні  і навколо неї і необхідність повністю виконувати Мінські домовленості. Ми обговоримо військову активність, зосередивши особливу увагу на прозорості і зменшенні ризику. Ми також обговоримо стан безпеки в Афганістані, в тому числі питання регіональних терористичних загроз.

Це засідання є продовженням нашого політичного діалогу, як домовилися глави держав і урядів НАТО. Водночас, доки Росія знову не почне поважати міжнародне право, повернення до «справ як завжди» не буде.

КОНТЕКСТ

У квітні 2014 року НАТО вирішила припинити усю практичну співпрацю з Росією у відповідь на агресивні дії Росії в Україні. Це рішення залишається в силі. Водночас НАТО тримає відкритими канали політичного діалогу і військової комунікації.

З початку кризи Росія/Україна відбулося два засідання РНР (березень 2014 рокуhttp://bit.ly/23oy4pe і червень 2014 року http://bit.ly/1qzD7Fy), і два засідання Ради євроатлантичного партнерства (березень 2014 року http://bit.ly/1RIqemk і березень 2015 року http://bit.ly/1NdmjZk ), в яких брала участь і Росія.

Генеральний секретар НАТО і заступник Генерального секретаря, а також інші високопоставлені представники НАТО, регулярно зустрічаються з високопоставленими представниками Росії. Генеральний секретар НАТО востаннє зустрічався з міністром закордонних справ Лавровим під час Мюнхенської конференції з питань безпеки у лютому 2016 року. Заступник Генерального секретаря декілька разів зустрічався з російським послом в НАТО Алєксандром Ґрушком, в тому числі останніми місяцями і тижнями.

РАДА НАТО – РОСІЯ

РНР – це форум для консультацій між НАТО і Росією. У рамках РНР члени Альянсу і Росія працюють на рівних і усі рішення в РНР приймаються на основі консенсусу.

Генеральний секретар НАТО головує в РНР. РНР була заснована на саміті НАТО-Росія в Римі 28 травня 2002 року.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.