Виступаючи перед журналістами після сьогоднішнього (20 квітня) засідання Ради НАТО-Росія, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підкреслив, що «політичний діалог між країнами, які перебувають у спільному євроатлантичному регіоні, необхідний і корисний, особливо у часи напруження, яке ми маємо сьогодні. Проте це не означає, що ми повернемося до звичайного ведення справ».

 

Під час засідання Ради НАТО-Росія члени Альянсу чітко вказали на те, що вони твердо стоять на позиції  підтримки суверенітету і територіальної цілісності України. «Члени Альянсу не визнають незаконну анексію Криму Росією. Ми наголошуємо, що посилення випадків порушення припинення вогню на сході України останнім часом нас глибоко тривожить. Так само, як і нещодавні інциденти з обстрілами спостерігачів ОБСЄ», –  сказав пан Столтенберг.

Генеральний секретар НАТО зазначив, що «члени Ради НАТО-Росія сьогодні домовилися про необхідність цілковитого і швидкого виконання Мінських угод».

Рада НАТО-Росія також обговорила теми прозорості і зменшення ризику. Члени  НАТО висловили своє занепокоєння нещодавніми інцидентами в районі Балтійського моря за участю російських військових літаків. «Важливо подумати над тим, які кроки ми усі можемо зробити для посилення прозорості і передбачуваності. В ОБСЄ усі члени НАТО і Росія погодилися з правилами військової діяльності в Європі, в тому числі щодо спостереження за навчаннями і повідомлення про них. Ці правила треба виконувати»,  – сказав Генеральний секретар. Пан Столтенберг зауважив, що низка країн НАТО зробила конкретні пропозиції щодо модернізації Віденського документа щодо військової прозорості. «Важливо, щоб у цій роботі усі взяли конструктивну участь. Більша військова прозорість забезпечить більшу безпеку в Європі. Це в інтересах і НАТО, і Росії», – наголосив він.

Третім пунктом порядку денного засідання Ради НАТО-Росія був Афганістан. Пан Столтенберг зазначив, що НАТО продовжує підтримувати сили безпеки Афганістану. «Усі країни мають взяти участь у допомозі Афганістану досягти своєї мети стабільності і безпеки», – сказав він.

Генеральний секретар НАТО підкреслив, що «НАТО і Росія мають глибокі і постійні розбіжності» і «сьогоднішня зустріч не змінила їх». Він також наголосив на тому, що «члени Альянсу твердо переконані в тому, що повернення до практичної співпраці з Росією не буде, доки Росія знову  не почне поважати міжнародне право. Проте канали комунікації ми триматимемо відкритими».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.