Генеральний секретар ОБСЄ, посол Ламберто Заньєр, відвідав штаб-квартиру НАТО в середу, 12 листопада. Посол зустрівся з Генеральним секретарем НАТО паном Йенсом Столтенбергом. Він також звернувся до Північноатлантичного Ради, де він обмінявся думками з послами НАТО про ситуацію в Україні та про заходи, що проводяться Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ.

В ході обговорень, члени Північноатлантичної Ради високо оцінили зусилля ОБСЄ, щоб допомогти розрядити кризу в Україні. ОБСЄ є ключем до міжнародних зусиль по боротьбі з найбільшою проблемою для євроатлантичної безпеки на десятиліття, сказав пан Столтенберг.

В Уельсі на саміті НАТО висловили повну підтримку діям міжнародних організацій, зокрема ОБСЄ, які вносять вклад в деескалацію і домагаються мирного врегулювання кризи в Україні. НАТО вітає швидке розгортання Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яка робить важливий внесок для забезпечення неупередженого моніторингу подій.

Генеральний секретар НАТО наголосив, що важливість ОБСЄ для НАТО є надзвичайною, оскільки обидві організації є дуже важливими для забезпечення безпеки в Європі. Він сказав, що Альянс прагне до подальшого зміцнення співробітництва з іншими міжнародними організаціями, такими як ОБСЄ, в рамках внеску НАТО в комплексний підхід до міжнародного партнерства. НАТО і ОБСЄ давно співпрацюють в рамках широкого діапазону регіональних і тематичних областей.

Голова ОБСЄ та Генеральний секретар прийняли участь в саміті НАТО в Уельсі, що відбувся у вересні 2014 року. На саміті лідери НАТО зобов'язалися зміцнювати політичний діалог та практичне співробітництво з партнерами, в тому числі ОБСЄ. Вони виступили з рядом ініціатив. ОБСЄ була запрошена до співпраці з цими ініціативами і висловила зацікавленість приєднатися. Дискусії з практичної реалізації цього процесу вже почалися.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.