Міністри закордонних справ країн НАТО в четвер (19 травня 2016 року) зібралися на засідання в Брюсселі для дводенного обговорення важливих питань підготовки до Варшавського саміту в липні. Сьогодні міністри зроблять важливий крок, підписавши Протокол про вступ з Чорногорією. «Відсьогодні Чорногорія матиме своє місце за столом НАТО, беручи участь в усіх наших засіданнях як спостерігач»,– сказав Генеральний секретар Єнс Столтенберг. Міністри також розглянуть можливості забезпечення стабільності за кордонами НАТО, відносини з Росією, майбутнє місії «Резолют сепорт» («Рішуча підтримка») в Афганістані і поглиблення співробітництва з Європейським союзом.

 

На зустрічі із журналістами перед дискусією Генеральний секретар підкреслив, що міністри обговорюватимуть подальшу допомогу Іраку у формі навчальної підготовки, розширення ролі Альянсу в забезпеченні безпеки в Середземному морі і оцінюватимуть можливість надання підтримки Лівії. Він зазначив, що міністри також обговорять стан відносин з Росією та допомогу східним партнерам. «Наша політика чітка. Дві основи нашої взаємодії з Росією – це оборона і діалог. Особливо в напружені часи важливо зберігати можливості для діалогу і прагнути більшої прозорості», – сказав він.

У п’ятницю міністри зосередяться на тому, як активізувати відносини між НАТО і Європейським союзом та на Варшавському саміті. «Це може передбачати три пункти: спільну заяву, яка виражатиме нашу волю працювати разом ще тісніше над протидією гібридним загрозам; співпрацю на морі і в кібернетичній сфері; інструкції щодо того хто що робить, якщо одна з наших країн зазнає гібридного нападу; і відповідні навчання для відпрацювання такої координації», – сказав Генеральний секретар. Він зазначив, що міністри також ухвалять рішення щодо продовження місії НАТО «Резолют сепорт» («Рішуча підтримка») в Афганістані після 2016 року, що буде чітким проявом солідарності НАТО з Афганістаном.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.