Міністри оборони у середу (15 червня 2016 року) домовилися посилити підтримку НАТО України за допомогою Комплексного пакета допомоги. Пакет спрямований на допомогу Україні зміцнити свою оборону за допомогою потужніших структур безпеки. Під час засідання Комісії Україна – НАТО міністри країн Альянсу також обмінялися думками про нинішній стан безпеки на сході України і щодо процесу урядових реформ з міністром оборони України Степаном Полтораком.

 

Генеральний секретар Єнс Столтенберг пояснив, що Комплексний пакет збирає воєдино усі напрями підтримки НАТО і «допоможе Україні встановити більш ефективні і дієві структури оборони і безпеки і посилити цивільний контроль за ними». Він підкреслив, що Альянс вже впроваджує проекти в рамках Цільових (трастових) фондів, створених для України, в тому числі з командування і управління, кіберзахисту і реабілітації поранених військовослужбовців. «Ми також розвиваємо нові проекти, зокрема в сферах протидії гібридній війні і вибуховим пристроям»,  – сказав він.

«Ситуація на сході України, спричинена діями Росії, продовжує нас непокоїти»,  – сказав Генеральний секретар, вказуючи на щоденні порушення режиму припинення вогню і перешкоджання роботі спостерігачів ОБСЄ. Міністри погодилися з тим, що Мінські домовленості залишаються шляхом до сталого розв’язання конфлікту і закликали усі сторони до їх цілковитого виконання. Вони також висловили невпинну підтримку з боку НАТО суверенітету і територіальної цілісності України, наголосивши, що члени Альянсу не визнали і не визнають нелегітимної і незаконної анексії Криму. «Росія повинна припинити підтримувати бойовиків, вивести усі свої сили і військове  обладнання з української території», – сказав пан Столтенберг.

Під час засідання міністр Полторак представив українську дорожню мапу військових реформ – Стратегічний оборонний бюлетень. «Модернізація Збройних сил України в той час, як вони беруть участь у конфлікті, нелегке завдання, але уряд добре його виконує», – зазначив Генеральний секретар.

Члени Альянсу зустрінуться з Президентом Порошенком у рамках Комісії Україна – НАТО під час Варшавського саміту в липні.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.