Міністри оборони країн НАТО в середу (15 червня 2016 року) домовилися робити більше для забезпечення стабільності поза кордонами Альянсу. «Сьогодні ми домовилися підготувати для НАТО рекомендації щодо тренувальної діяльності і розвитку потенціалу в Іраку. Наша мета полягає в досягненні згоди на Варшавському саміті», – сказав Генеральний секретар. Він підкреслив, що ця ініціатива доповнить діяльність з підготовки іракських офіцерів у Йорданії.

 

Міністри розглядають можливість надання прямої підтримки Коаліції з боротьби проти ІДІЛ літаками спостереження АВАКС. Військове керівництво НАТО отримало завдання підготувати відповідні рекомендації. Звертаючись до діяльності на морі, міністри обговорили розгортання сил НАТО в Егейському морі. «Ці сили допомагають змінити ситуацію і продовжують забезпечувати результати»,  – сказав Генеральний секретар.

Пан Столтенберг зазначив, що НАТО працює над перетворенням операції «Ектив ендевор» («Активні зусилля») на ширшу операцію із забезпечення безпеки на морі, яка передбачатиме такі завдання, як підтримка інформованості  про обстановку, протидія тероризму і участь у розбудові потенціалу. «Це створить необхідне підґрунтя для можливої ролі НАТО в центральному Середземномор’ї і може підтримати операцію ЄС «Софія» на основі нашої успішної співпраці з ЄС в Егейському морі. Наші військові керівники невдовзі представлять свої рекомендації з цього питання», – зазначив пан Столтенберг.

Генеральний секретар вітав ухвалення Резолюції ООН щодо лівійського ембарго на озброєння, вказавши на те, що військове керівництво НАТО візьме це питання до розгляду, надаючи рекомендації щодо трансформації операції «Ектив ендевор» («Активні зусилля»). Він також зазначив, що НАТО продовжує працювати з партнерами з Близького Сходу і Північної Африки. Альянс підтримує Туніс в таких сферах, як боротьба проти тероризму, спеціальні операції і безпека кордонів, а також працює з Йорданією над питаннями кіберзахисту  і протидії придорожнім мінам. Пан Столтенберг наголосив, що НАТО прагне робити більше для підтримання партнерів, «тому що стабільність наших партнерів – це більша безпека для нас».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.