У п'ятницю і суботу (8 – 9 липня 2016 року) лідери 28 країн – членів НАТО і багатьох країн-партнерів зберуться на вирішальний Варшавський саміт. Разом вони прийматимуть рішення щодо посилення безпеки Альянсу через зміцнення засобів стримування і оборони, а також забезпечення стабільності за межами його кордонів.

 

Члени Альянсу узгодять розгортання чотирьох потужних багатонаціональних батальйонів в Естонії, Латвії, Литві і Польщі на ротаційній основі. Багатонаціональна рамкова бригада в Румунії забезпечить необхідну присутність в Південно-Східній Європі. НАТО також зробить подальші кроки для удосконалення кіберзахисту, готовність цивільних служб до надзвичайних ситуацій і оборони від ударів балістичних ракет з-поза меж євроатлантичного регіону.

Для забезпечення стабільності за межами наших кордонів лідери домовляться про продовження Тренувальної місії в Іраку і розширення ролі Альянсу в центральному Середземномор'ї. Вони також дадуть дозвіл на розгортання літаків спостереження АВАКС на підтримання Глобальної коаліції з протидії ІДІЛ. НАТО продовжить надавати військову і фінансову підтримку Афганістану і посилить політичну і практичну співпрацю з Україною, Грузією і Республікою Молдова.

З часу минулого саміту НАТО в Уельсі в 2014 році члени Альянсу здійснили найбільше посилення колективної оборони після холодної війни. Минулого року члени Альянсу також, вперше за багато років, збільшили видатки на оборону. Сьогодні НАТО більш прудка, сильніша і краще готова до будь-яких викликів. Рішення, ухвалені на Варшавському саміті, допоможуть забезпечити безпеку наших громадян на наступні роки.

До цього вже було 27 самітів. Перший відбувся у грудні 1957 року. Останній – в Уельсі у вересні 2014 року. Це перший саміт, який прийматиме Польща, і перший, на якому головуватиме Генеральний секретар Єнс Столтенберг. У саміті візьмуть участь 58 офіційних делегацій. Це 28 країн Альянсу, Чорногорія – вступ якої до НАТО зараз перебуває на етапі ратифікації, 26 країн-партнерів і представники ООН, Європейського союзу, Світового банку і Парламентської асамблеї НАТО. Будуть присутні майже 2500 офіційних делегатів і представників ЗМІ.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.