Лідери НАТО, на останньому робочому засіданні Варшавського саміту в суботу (9липня 2016 року), домовилися посилити підтримку України. Під час засідання Комісії Україна – НАТО 28 лідерів країн Альянсу обговорили стан безпеки з Президентом Порошенком, схвалили плани уряду щодо реформ, і ухвалили Пакет комплексної допомоги Україні. Цей пакет має допомогти українським оборонним і безпековим інституціям стати більш дієвими, ефективними і підзвітними.

 

«Цільові фонди, які ми заснували на нашому попередньому саміті, вже допомагають Україні в таких сферах, як кіберзахист, логістика і реабілітація поранених військовослужбовців», – зазначив  Генеральний секретар Єнс Столтенберг. «У майбутньому ми працюватимемо і над іншими сферами – наприклад, як протидіяти саморобним вибуховим пристроям та гібридній війні»,  – сказав він.

Лідери висловили підтримку суверенітету і територіальній цілісності України і підкреслили невизнання ними незаконної і нелегітимної анексії Росією Криму. Вони також засудили дії Росії з дестабілізації сходу України і закликали усі сторони до цілковитого виконання Мінських угод. Україна отримала схвальну оцінку основних реформ і антикорупційних ініціатив і її закликали до подальшого їх здійснення.

Генеральний секретар підкреслив, що «незалежна, суверенна і стабільна Україна, повністю віддана демократії і верховенству права, є ключем до євроатлантичної безпеки», і що «НАТО обіцяє допомагати Україні в досягнені цієї мети».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.