Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголосив на цінності політичного діалогу після закінчення засідання Ради НАТО-Росія в середу (13 липня 2016 року). «Сьогодні у нас були дуже корисні дискусії. Ми обговорили найважливіші питання з порядку денного євроатлантичної безпеки. Це демонструє цінність Ради НАТО-Росія», – сказав він.

 

Рада НАТО-Росія обговорювала питання кризи в Україні і довкола неї і необхідність цілковитого виконання Мінських угод. Члени НАТО чітко зазначили, що вони єдині в своїй підтримці суверенітету і територіальної цілісності України. «Усі підписанти Мінських угод повинні виконувати взяті на себе зобов’язання і щодо цього Росія має значну відповідальність», – сказав пан Столтенберг. Він підкреслив, що дії Росії в Україні підривають євроатлантичну безпеку і відносини між НАТО і Росією. Він наголосив, що врегулювання конфлікту на сході України мирними методами допоможе загальному поліпшенню відносин між НАТО і Росією.

Серед основних тем обговорення були також прозорість і зменшення ризику. НАТО ознайомила Росію з рішеннями Варшавського саміту, а Росія ознайомила членів Альянсу зі своїм аналізом і кроками, які вона здійснює. Російська делегація також зробила пропозицію щодо безпеки в повітряному просторі над Балтійським морем. «Я схвалюю сигнал Росії про те, що вона хоче вдаватися до заходів зі зменшення ризику»,  –  сказав Генеральний секретар.

Обговорювалася також ситуація з безпекою в Афганістані. Пан Столтенберг наголосив на рішенні НАТО, прийнятому на Варшавському саміті, зберегти військову присутність Альянсу в Афганістані після 2016 року на тому ж самому рівні і продовжити фінансування Афганських сил безпеки до 2020 року. «Це важливо, тому що ми всі зацікавлені в стабільному і безпечному Афганістані», – зазначив він.

Генеральний секретар НАТО підкреслив, що Рада НАТО-Росія залишається важливим форумом для діалогу. «Ми сьогодні не стали однодумцями. Проте це була важлива нагода пояснити  одне одному свої позиції», – сказав він.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.