Нато зберігає своє давнє партнерство з Україною, сказав під час свого візиту до Києва у четвер і п’ятницю (20 - 21 листопада) генерал Бартелс, голова Військового комітету НАТО. «Ми продовжимо підтримувати реформи вашого сектора безпеки і модернізацію ваших збройних сил заради оборони суверенної, єдиної і демократичної України», – зазначив генерал Бартелс.

Під час свого візиту голова Комітету зустрівся з генерал-полковником Муженком, начальником Генерального штабу Збройних сил України, який був запрошений для обговорення з начальниками Генеральних штабів країн Альянсу подальшої співпраці на наступне засідання Військового комітету НАТО, яке відбудеться в січні 2015 року. Генерал Бартелс висловив подяку Україні за її невпинні внески в усі основні операції на чолі з НАТО, навчання і Сили реагування НАТО. Він також схвалив членство України в Платформі оперативної сумісності, яке сприятиме подальшому розвитку Збройних сил України і їх здатності взаємодіяти з іншими силами НАТО.

Генерал Бартелс також зустрівся з міністром оборони генералом Полтораком, Радою національної безпеки і оборони, а також з іншими високопоставленими військовими. Обговорення було зосереджене на рішеннях саміту в Уельсі щодо продовження надання підтримки Україні з боку НАТО, в тому числі через створення Цільових фондів НАТО з кіберзахисту, командування, управління і зв’язку, логістики і військової підготовки, а також допомоги від НАТО щодо реабілітації поранених українських військовослужбовців.

Перебуваючи в Києві, голова Комітету поклав вінок до Могили Невідомого солдата. «Кожна смерть – це трагедія, і я висловлюю свої щирі співчуття українським військовим за їхні страждання і втрати», – сказав генерал Бартелс.   

 

Источник: http://www.nato.int/cps/uk/SID-577B94F0-1BE48E68/natohq/news_115091.htm

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.