Заступник Генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу в своєму виступі на конференції ОБСЄ в рамках Днів безпеки у Відні, що відбувалась у понеділок (3 жовтня 2016 року), описав головні кроки, необхідні для зміцнення системи євроатлантичної безпеки. Беручи участь у панельній дискусії на тему «Запобігання і менеджмент близьких військових контактів у кризових ситуаціях», посол Вершбоу підкреслив важливість модернізації Віденського документа щодо прозорості у військовій галузі.

Заступник Генерального секретаря відзначив, що ситуація безпеки в євроатлантичному регіоні істотно погіршилась внаслідок незаконної анексії Росією Криму і початку її агресії на сході України два роки тому. Він зазначив, що ОБСЄ – це найбільш відповідний і інклюзивний форум для обговорення і розв'язання питань прозорості у військовій галузі, зменшення ризику і розбудови довіри. «Більш широке використання ОБСЄ як засіб проведення переговорів також могло б допомогти відновити довіру серед 57 країн – членів ОБСЄ», – наголосив він.

Посол Вершбоу закликав Росію до співпраці з країнами Альянсу над посиленням Віденського документа, в тому числі зниженням порогів повідомлення і спостереження військових навчань. В Україні, зазначив він, вирішальним заходом з розбудови довіри було б надання спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ безперешкодного доступу до територій розведення військ і безумовного доступу до українсько-російського кордону. Заступник Генерального секретаря підкреслив, що НАТО і надалі буде шукати можливостей для змістовного діалогу з Росією і наполягати на поверненні до основних принципів, на яких ґрунтується євроатлантична система безпеки.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.