Міністри оборони країн Альянсу в четвер (27 жовтня 2016 року) обговорили практичні кроки з розвитку співробітництва НАТО з Європейським союзом. До міністрів приєднались Висока представниця ЄС Федеріка Могеріні та міністри оборони Фінляндії і Швеції.

Виступаючи перед журналістами, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголосив на вигоді більш тісної співпраці між НАТО і ЄС. Він відзначив, що в Егейському морі НАТО допомагає Греції, Туреччині і прикордонному агентству ЄС «Фронтекс» перекривати маршрути торгівлі людьми. «Саме тому минулого вечора ми вирішили продовжити нашу діяльність в Егейському морі», – сказав пан Столтенберг.

Члени Альянсу минулого вечора також домовилися, що нова операція НАТО «Сі Гардіан» надаватиме підтримку операції ЄС «Софія». За два тижні кораблі і літаки НАТО прибудуть до центрального Середземномор'я, допомагаючи краще контролювати обстановку і забезпечуючи логістичну підтримку.

Сьогодні міністри обговорили шляхи поглиблення співпраці між НАТО і ЄС в сфері боротьби проти гібридних загроз, кіберзахисту, координації навчань і підтримки партнерів. Міністри також обговорили нещодавні ініціативи з посилення європейської оборони. Генеральний секретар підкреслив, що сильна Європа зробить НАТО ще сильнішою, особливо якщо вона забезпечить більше сил і засобів і більше видатків на оборону з боку європейських членів Альянсу.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.