У четвер міністри оборони країн НАТО завершили дводенне засідання у Брюсселі, на якому були відзначенні досягнення у створенні чотирьох батальйонів НАТО в країнах Балтії і Польщі, більш тісна співпраця з Європейським союзом і підготовка іракських офіцерів. «Протягом минулих двох днів ми оцінювали різноманітні завдання, що постають перед НАТО», – сказав Генеральний секретар Столтенберг. – Ми оцінили наші досягнення після Варшавського саміту і ми визначили шлях уперед. Ми єдині як завжди в нашому рішучому прагненні захистити наших громадян».

Міністри обговорили заходи з посилення стримування і оборони НАТО – в тому числі розгортання на сході Альянсу, на початку 2017 року, чотирьох багатонаціональних батальйонів на чолі з Канадою, Німеччиною, Великою Британією і США. Генеральний секретар назвав це розгортання «трансатлантичною демонстрацією залізної підтримки наших членів». Він також сказав, що все йде за планом, що чітко свідчить про те, що «цей Альянс робить те, про що говорить, і ми виконуємо свої обіцянки». Міністри також розглянули процес забезпечення присутності НАТО в Чорноморському регіоні у складі багатонаціональної бригади на чолі з Румунією. Вони наголосили на важливості комп’ютерного компоненту в операціях НАТО і обговорили нові вимоги до командної структури НАТО. 

Ще однією важливою темою для обговорення стало як НАТО може посилити свою діяльність із забезпечення стабільності у себе по сусідству. В цьому контексті міністри домовилися, що підготовка і розбудова потенціалу іракських збройних сил має розпочатися в самому Іраку в січні як продовження підготовки іракських офіцерів, яка ведеться в Йорданії. Генеральний секретар назвав розширену тренувальну місію «важливим внеском у боротьбу проти ІДІЛ».

Міністри також домовилися, що нова морська операція НАТО «Сі Гардіан» забезпечить підтримку операції «Софія» Європейського союзу, надаючи інформацію про обстановку і логістичну підтримку. НАТО протягом двох тижнів виділить на допомогу операції «Софія» в центральному Середземномор'ї кораблі і морські патрульні літаки. Назвавши цю співпрацю «ще одним  прикладом роботи НАТО і Європейського союзу пліч-о-пліч задля зміцнення європейської безпеки», Генеральний секретар підкреслив важливість розвитку ще більш тісних відносин між двома організаціями. Він також прокоментував останні ініціативи з посилення європейської оборони, заявивши, що доти, доки вони будуть доповнювати одна одну, а не дублювати, «сильна Європа робитиме НАТО ще сильнішою».

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.