13 грудня, відбувся круглий стіл «Співпраця Україна-НАТО в 2014-2016 рр.: практичні аспекти, здобутки, перспективи» за участі освітян, громадських активістів Запоріжжя, 

місцевих депутатів, організаторів заходу – Сергія Пархоменка, координатора громадської ініціативи «Атлантичний інформнаступ», директора Центру зовнішньополітичних досліджень, радника міністра освіти і науки (2014-2016 рр.), Михайла Колібабчука, автора проекту «NATO-Quest», секретаря депутатської групи міжпарламентських зв’язків між Україною та Естонією та переможця вікторини «NATO-Quest»-2015 Олександра Коробова, в недавньому минулому – студента ЗНУ (цього року, до речі, переможцем вікторини також є студентка Запорізького національного університету Юлія Мансурова, яка зараз перебуває в Брюсселі, в штаб-квартирі НАТО).

Учасники заходу зробили акцент на протидії інформаційній агресії Росії; з цією метою запропонували місцевій раді виділити кошти на створення нових регіональних патріотичних ЗМІ, які будуть доносити до населення області об’єктивну інформацію про європейську та євроатлантичну інтеграцію країни.

Учасники круглого столу дійшли висновку, що вирішити ситуацію з посиленням інформування населення про НАТО, ЄС, поширення державницької позиції в медіа, пропагування національно-патріотичного виховання зможе питоме збільшення українського, зокрема – україномовного контенту на ТБ, в пресі, в інтернеті. Зокрема, завдяки децентралізації з місцевих бюджетів можна взяти більше коштів на створення громадських медіа.

Також необхідно посилити кримінальну відповідальність ЗМІ за умисне перекручення інформації, що може нести загрозу інформаційній безпеці країни.

За словами народного депутата, члена депутатського об’єднання «Наступ» Ігоря Артюшенка, парламентарями робляться і будуть робитися нові кроки в законодавчій сфері для захисту інформпростору держави.

Проректор Запорізького національного університету Геннадій Васильчук в свою чергу оголосив про запуск в університеті проектів, спрямованих на захист українського кіберпростору.

Даний захід проводився за сприяння Центру інформації та документації НАТО в Україні

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.