Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг виступив з ключовою промовою у Норвезькому домі в Брюсселі у вівторок,13 грудня 2016 року, з нагоди 60-ї річниці видатної «Доповіді трьох мудреців». Виступаючи на конференції , організованій Карнегі Європа, Генеральний секретар наголосив на важливості політичних консультацій і невійськової співпраці для зміцнення єдності і згуртованості НАТО.

Пан Столтенберг пояснив, що «Доповідь трьох мудреців», підготовлена міністрами закордонних справ Канади, Італії і Норвегії у грудні 1956 року, проклала шлях до Альянсу, який ми бачимо сьогодні: форуму для політичних консультацій і відкритого обговорення і водночас військового альянсу. У Доповіді були  запропоновані рекомендації щодо збільшення політичних консультацій, а також поглиблення культурних, економічних і наукових зв’язків всередині Альянсу. Це посилювало політичну роль НАТО і запроваджувало підхід до питань безпеки, що ґрунтується на кооперації.

«Ця Доповідь допомогла перетворити НАТО з майже виключно військового альянсу на політико-військовий альянс»,  – сказав Генеральний секретар НАТО. Три мудреці зазначили, що єдність Альянсу є для НАТО основою колективної оборони і стримування, і що вищого рівня єдності можна досягти лише за рахунок посилення політичних консультацій і невійськової співпраці. «Невійськова співпраця може бути не менш важливою для безпеки країни або альянсу, ніж будівництво лінкора або оснащення армії», – сказав пан Столтенберг.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.