21 грудня в Східноукраїнському національному університеті ім. В.Даля за підтримки  Центру інформації та документації НАТО в Україні відбулася конференція «Співпраця Україна-НАТО в 2014-2016 рр.: практичні аспекти, здобутки,  перспективи».

Студентам університету про співпрацю України з Альянсом розповідали Сергій Пархоменко, директор Центру зовнішньополітичних досліджень, радник міністра освіти і науки (2014-2016 рр.) та Михайло Колібабчук, автора проекту «NATO-Quest», секретар депутатської групи міжпарламентських зв’язків між Україною та Естонією.

 В рамках заходу відбулася презентація інтернет-вікторини «NATO-Quest», що викликала жваве обговорення з боку студентства. Також значну увагу було приділено проблемі російсько-української війни, зокрема – її інформаційній складовій.

 «Зрозуміло чому на Луганщині й Донеччині існувала істотна підтримка проросійських сил: регіон як знаходився, так і знаходиться в інформаційному вакуумі. Місцевих ЗМІ обмаль, які є – або політично заангажовані,або просто мало професійні й неефективні. Чим далі на схід від Києва чи Харкова – тим помітніший брак інформації не лише про європейський і євроатлантичний курс країни, але й про реальний стан справ в державі взагалі. Очевидно, що саме через суттєві прорахунки в інформаційній політиці держави рівень підтримки курсу на вступ до НАТО на Донбасі є істотно меншим, ніж в сусідніх Харківській і Полтавській областях. Якщо і надалі програватимемо інформаційну складову війни – деокупація Донбасу буде проходити з дуже великими проблемами», - вважають експерти .

 За наслідками круглого столу студенти попросили Михайла Колібабчука та Сергія Пархоменка звернутися до народних депутатів з пропозицією внести на розгляд парламенту проект закону, що посилив би відповідальність ЗМІ за надання неправдивої, неперевіреної або перекрученої інформації.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.