3 лютого о 13.30 год. у Малому залі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т. Шевченка (Київ, вул. Мельникова, 36/1) відбудеться Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» та публічний перегляд кращих робіт конкурсу.

 

 

У церемонії візьмуть участь та вручать призи переможцям конкурсу Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, а також представники Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», Центру документації та інформації НАТО, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України.

 

17 переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» буде нагороджено за підсумками конкурсу заохочувальними поїздками до Штаб-квартири НАТО (м.Брюссель), Литовської Республіки та цінними подарунками.

 

Організатори зазначають, що конкурс проводився задля мотивації молодих українців дізнатись більше про НАТО – відкрити сторінку Альянсу й ознайомитися з діяльністю, завданнями та цінностями цієї організації. Непередбачувано велика кількість робіт, свідчить, що не тільки досягнуто основної мети, а й про те, що українські учні та студенти дійсно зрозуміли: НАТО – це не тільки оборона та зброя, це – солідарність, консенсус і довіра, які будуються на демократичних цінностях.

 

Переможці і призери представлять свої фото-, відеороботи, з якими вони перемогли серед близько 600 учасників конкурсу з усіх регіонів України (учні загальноосвітніх, позашкільних, студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів, громадських організацій).

 

Основною метою конкурсу є сприяння у формуванні громадського світогляду та позиції української молоді на НАТО; привернення уваги молоді на проблематику національної безпеки, соціального партнерства, культурної співпраці тощо.

 

Конкурс фото-, відеоробіт проводився у вересні-грудні 2016 року серед учнів 9-11 класів загальноосвітніх, позашкільних, студентів 1-5 курсів професійно-технічних, вищих навчальних закладів України у двох . Журі конкурсу (представники Міністерства культури України, Посольства Литви в Україні, Центру інформації та документації НАТО, Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», Національної телекомпанії України, телеканалу «Перший Діловий», Київського національного університету імені Т. Шевченка) оцінювало роботи за критеріями: відповідність роботи цілям і завданням Конкурсу, оригінальність ідеї, художнє виконання, яскравість і

виразність роботи, актуальність вирішуваної автором проблеми, новизна використовуваного сюжету, міра інформативності

Контакти для ЗМІ: ВМГО «Серце до серця», 044-501-01-15, 067-407-77-98, Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Автор фото - Сомов Данило, учень Новотошківського НВК № 10 Попаснянської районної ради Луганської області (І місце)

 

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.