12-15 грудня 2016 р. було проведено огляд виконання Україною програми НАТО «Вдосконалення військової освіти» (програма DEEP), в якій беруть участь військовослужбовці шести військових навчальних закладів у Львові, Одесі, Житомирі та Києві.

 

 

За підтримки 14 країн-членів НАТО програма DEEP активно працює в Україні вже три з половиною роки. Цього року закінчується перший етап програми, головними темами якого були інституційні та організаційні зміни і підвищення професійного рівня  викладацького складу. Починаючи з 2017 р., DEEP Ukraine приділятиме основну увагу вдосконаленню учбових планів відповідно до стандартів НАТО. 

Протягом останніх років в Україні проведено структурні зміни, спрямовані на ефективне запровадження навчальних програм та освітніх заходів для нових офіцерів та встановлення з цією метою широкомасштабних зв’язків з провідними оборонними університетами і академіями країн-членів НАТО.

«Міністерство оборони України та Збройні Сили України проводять системні, амбітні реформи. Робота в рамках Програми DEEP дуже важлива в контексті цих змін, кінцевим її результатом має стати підготовка нових професійних фахівців. В сучасних умовах ми спрямовуємо зусилля на підготовку наших військовослужбовців, командирів для виконання завдань в АТО із застосуванням досвіду НАТО» - сказав перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак. «Нам потрібно так змінити систему військової освіти, щоб випускник міг приступити до виконання обов’язків за посадою в найкоротший термін після розподілення до військового підрозділу. Це наш план, і ми розраховуємо на вашу підтримку, тому що ми маємо відстоювати нашу незалежність та територіальну цілісність ''

Під час зустрічі з експертами програми DEEP перший заступник Міністра оборони України наголосив на позитивних досягненнях та здобутках реалізації програми в Україні. Він підтвердив незмінність курсу реформування військової освіти в Україні та створення професійного сержантського корпусу з довгостроковою майбутньою перспективою.

Сторони обговорили результати співпраці у 2016 р., а також можливе продовження програми до 2020 р. у контексті загальної політики реформ Збройних Сил України.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.