24 січня 2017 р. заступник голови Військового комітету НАТО генерал-лейтенант Стівен Шепро взяв участь в урочистому відкритті словацького штабу інтеграції ОЗС НАТО (NFIU) в Братиславі, Словаччина. Генерал Шепро виступив з вітальною промовою разом з міністром оборони Словаччини Петером Гайдошем, заступником Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії послом Таджаном Ілдемом та командувачем Об’єднаним командуванням ОЗС НАТО в Брунсумі генералом Сальваторе Фаріна.

Виступаючи на церемонії відкриття, заступник голови Військового комітету НАТО генерал-лейтенант Стівен Шепро підкреслив важливу роль, що відіграють штаби інтеграції NFIU в оборонній та стримувальній політиці НАТО: “Ці штаби демонструють, що наш Альянс залишається важливою організацією, готовою реагувати на зміни і кризи у сьогоднішньому складному та непевному світі”.

Під час свого виступу генерал Шепро принагідно подякував військовому керівництву Словаччини за “горду словацьку традицію підтримки Альянсу, від інтенсивних операцій регулярних та спеціальних сил в Афганістані до багатонаціонального центру ВПС та Центру вдосконалення майстерності зі знешкодження боєприпасів. Ви є ключовою частиною успіху Альянсу”.  

В кінці свого виступу генерал Шепро зупинився на важливій ролі НАТО як міжнародного гаранта безпеки: «Протягом майже 70 років НАТО відвертає конфлікти і забезпечує мир в Європі з позиції сили. Сьогодні штаб інтеграції в Словаччині стає важливою складовою цієї сили».

На саміті 2014 року в Уельсі глави держав та урядів країн-членів НАТО домовилися значно посилити спроможності Альянсу щодо колективної оборони. Союзники схвалили реалізацію Плану дій щодо забезпечення готовності (ПДЗГ) і домовилися надалі зміцнювати оборонний та стримувальний потенціал Північноатлантичного альянсу шляхом укріплення своєї присутності у східній і південній частині  його території та розробки політики адаптації НАТО у відповідь на зростання викликів та загроз з півдня.

З метою підвищення готовності та здатності до швидкого розгортання цих сил держави-члени Альянсу вирішили  створити вісім малих штабів інтеграції ОЗС НАТО у східній частині Альянсу для забезпечення колективного оборонного планування, сприяння координації підготовки та навчань, а також управління технікою та запасами.   

Перші сім штабів NFIU почали діяти у Болгарії, Естонії, Латвії, Литві, Польщі, Румунії та Угорщині. Відкриття останнього штабу інтеграції ОЗС НАТО підтверджує, що ПДЗГ реалізується належним чином і згідно графіку.  

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.