В ході візиту до Приштини у п’ятницю 3 лютого 2017 р. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підтвердив готовність НАТО підтримувати безпеку та стабільність в Косові. Під час зустрічі з командувачем силами КФОР генерал-майором Джованні Фунго Генеральний секретар підкреслив важливу роль місії НАТО в Косові та необхідність продовжувати діалог і процес нормалізації стосунків між Белградом та Приштиною. Він відгукнувся про КФОР як про історію успіху і подякував військовослужбовцям сил КФОР з багатьох держав-членів та партнерів Альянсу за їхню службу.

Виступаючи на спільній прес-конференції з Ісою Мустафою, Генеральний секретар підкреслив, що «протягом останніх вісімнадцяти років КФОР допомагає перетворити Косово на безпечніший край». Він підтвердив, що НАТО цілковито підтримує діалог між Белградом та Приштиною за сприяння ЄС, і зазначив, що підтримує тісний контакт з Високим представником ЄС Федерікою Могеріні, з якою раніше того ж дня вони обговорювали можливості подальшого прогресу в переговорах.   

Пан Столтенберг наголосив, що НАТО продовжує сприяти безпеці та стабільності в Косові, серед іншого шляхом зміцнення організаційного потенціалу. Провідну роль у цьому відіграватиме нова група радників та офіцерів зв’язку НАТО, зокрема у таких сферах, як кібероборона, наука заради миру, зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією. Генеральний секретар та пан Мустафа також обговорили кроки, що їх необхідно і надалі  робити всім сторонам для виявлення стриманості та зменшення напруги.

Пан Столтенберг також провів зустрічі з Хашимом Тачі, Енвером Ходжаєм та Браніміром Стояновічем. Він закликав Косово продовжувати йти шляхом діалогу та примирення. Генеральний секретар також зустрівся з керівниками міжнародних організацій у Косові, включно з ООН, Європейським Союзом, Місією ЄС з верховенства права та ОБСЄ.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.