Беручи участь у Мюнхенській конференції з безпеки у п’ятницю і суботу, 17-18 лютого 2917 року, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сказав, що в часи заворушень і непередбачуваності потреба в спільній роботі Європи і Північної Америки велика як ніколи. Генеральний секретар наголосив на важливості справедливого розподілу тягаря, відмітивши, що усі 28 членів Альянсу чітко пообіцяли збільшити видатки на оборону.

Генеральний секретар в своїй ключовій промові в суботу, 18 лютого 2017 року, звернув увагу на важливість трансатлантичного зв’язку. Під час дводенного візиту, Генеральний секретар також провів низку двосторонніх переговорів, в тому числі з Генеральним секретарем ООН Антоніо Гутеррішем, президентом України Петром Порошенком, президентом Фінляндії Саулі Нііністо, прем’єр-міністром Іраку Гайдером аль-Абаді, російським міністром закордонних справ Сєргєєм Лавровим, німецьким міністром закордонних справ Зігмаром Габріелєм, міністром закордонних справ Канади Христею Фріленд, міністром оборони Ізраїлю Авігдором Ліберманом, міністром внутрішньої безпеки США Джоном Келлі і американським сенатором Джоном Маккейном.

Мюнхенська конференція з безпеки – одне з найголовніших світових зібрань з питань зовнішньої політики і безпеки, в якому запланована участь більше 30 глав держав і урядів. Цьогорічна конференція буде присвячена трансатлантичним зв’язкам, співпраці в сфері європейської безпеки, відносинам з Росією і конфлікту в Сирії.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.