НАТО розвиває багатонаціональну систему телемедицини, яка дозволить фахівцям-медикам надавати рекомендації в реальному часі тим, хто надає першу допомогу на місці надзвичайної ситуації або в зоні бойових дій. У п’ятницю, 24 лютого 2017 року, в штаб-квартирі НАТО відбулась конференція високого рівня, яка ознаменувала завершення цього проекту, який підтримувала програма НАТО «Наука заради миру і безпеки».

Система телемедицини може використовуватись як цивільними, так і військовими парамедиками. «У разі катастрофи телемедицина допомагає подолати відстані і покращує доступ до медичних послуг, які часто недоступні на місцях, особливо у віддалених районах»,  – пояснив посол Сорін Дукару, помічник Генерального секретаря з нових викликів безпеці.

Завдяки телемедицині медичні спеціалісти, які перебувають в різних частинах світу, можуть оцінити стан пацієнтів, поставити їм діагноз і надати рекомендації в реальному часі. Портативні медичні комплекти дозволяють тим, хто надає першу допомогу, зв’язатись із системою і отримати експертні рекомендації від лікаря-спеціаліста. Це забезпечує надання правильної допомоги і лікування тим, хто потребує її негайно і потенційно може допомогти врятувати багато життів під час катастроф.

Розпочатий у 2013 році, цей проект очолили науковці і фахівці з Румунії і США, як члени Альянсу НАТО, і таких країн-партнерів, як Фінляндія, Молдова і Україна. Члени Альянсу і партнери надали сучасне обладнання, таке як комплекти для зв’язку і сонячні батареї, а також забезпечили навчання фахівців. Агентство зв’язку і інформації НАТО (NCIA) забезпечило знання і досвід застосування комунікаційних технологій.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.