«Організація, суспільство або країна може бути успішною лише тоді, коли вона використовує весь потенціал усіх своїх членів – чоловіків і жінок», – сказав у середу, 8 березня 2017 року, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг з нагоди Міжнародного жіночого дня. Він підкреслив, що рівна участь чоловіків і жінок є головною вимогою безпеки, необхідною для стійкості суспільства, дієвості Збройних сил НАТО і досягнення миру та його збереження.

НАТО всіляко підтримує глобальні питання щодо жінок, миру і безпеки. Альянс інтегрує гендерну перспективу в три своїх головних завдання – колективну оборону, врегулювання криз і кооперативну безпеку. НАТО працює над забезпеченням прав жінок під час тренувальної підготовки і проведення операцій, а таж допомагаючи нашим партнерам, таким як Йорданія, Грузія і Україна. Призначення Спеціального представника НАТО у справах жінок, миру і безпеки, посла Марріет Шуурман, засвідчує  важливість цих питань. 

Сьогодні на керівних посадах в НАТО жінок більше, ніж будь-коли раніше – міністри, високопоставлені офіційні особи і військові командири. Чверть міністрів оборони країн НАТО – жінки, шість і з 28 послів країн в НАТО – жінки, а минулого року Альянс вітав першу в своїй історії жінку-заступницю Генерального секретаря, Роуз Готтемеллер. Загальновійськове командування НАТО в Неаполі також очолює адмірал флоту США Мішель Говард, чотиризірковий офіцер, а бригадний генерал сухопутних військ США Жізель Уілз – перша жінка, яка очолила штаб-квартиру НАТО в Сараєві. Найстарший офіцер-жінка канадських Збройних сил генерал-лейтенант Крістін Уайткросс командує Оборонним коледжем НАТО в Римі.

Генеральний секретар зазначив, що використання усього найкращого, що можуть запропонувати чоловіки і жінки, зміцнює НАТО і допомагає краще розв’язувати нинішні завдання в галузі безпеки. «Я з нетерпінням очікую дня, коли не лише чверть, а половина міністрів країн НАТО будуть жінки. Я впевнений, що цей час настане», – сказав Генеральний секретар.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.