На відзнаку Міжнародного жіночого дня 8 березня і з метою приваблення уваги до гендерних питань і принципів Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Щодо жінок, миру і безпеки», в штаб-квартирі НАТО відбулась низка різноманітних заходів.

«Сприяння гендерній рівності та інклюзивній безпеці є нашим основним завданням в контексті як інституційної досконалості, так і оперативної ефективності. Тому що це не лише правильно, а ще й дуже розумно», – сказала Марріет Шуурман, Спеціальна представниця Генерального секретаря НАТО у справах жінок, миру і безпеки. Вона виступила на церемонії відкриття реєстрації для участі в другому пробігу солідарності, під назвою «Вона біжить, він біжить, ми біжимо» в штаб-квартирі НАТО.

Капрал Пеллегріна Капуто також була запрошена до виступу на цьому заході. Розповідаючи свою драматичну історію життя кадрового військовослужбовця Збройних сил Італії, ветерана, людини, що вижила в катастрофі і Параолімпійської чемпіонки з багатьма нагородами, вона поділилась потужною ідеєю, яка відповідає цьогорічній темі Міжнародного жіночого дня – «Сміливо йдіть  назустріч змінам».

«Жінки є частиною громади, і військові також. Я завжди хотіла служити людям і своїй країні. Тому після одужання я знову повернулась до активної служби. Я щаслива знову отримати цей шанс», – сказала вона на завершення. Капрал Капуто втратила ліву ногу в автокатастрофі під час несення служби в Косові, в Силах, очолюваних НАТО, але повернулась до служби вже за два роки.

В дусі гасла дня посол Шуурман згодом провела неформальну дискусію про принципи і особисті приклади рішучості до змін. В дискусії разом з представником Міжнародного військового штабу НАТО взяли участь громадські активісти, які входять до Дорадчої ради громадянського суспільства з питань жінок, миру і безпеки.

Посли країн НАТО зібралися днем раніше для обговорення процесу виконання Плану дій щодо Резолюції 1325, розробленого НАТО разом з країнами-партнерами.

«Розмаїття робить нас сильнішими і більш дієвими. Ми досягли значного прогресу, але необхідно продовжувати діяти для того, щоб не втратити наші досягнення і забезпечити послідовність»,  – сказав Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.