Міністри закордонних справ країн – членів НАТО у вівторок (2 грудня 2014 року) заявили про свою політичну і практичну підтримку України, новий уряд якої розпочинає важливі реформи. «Ми і надалі допомагатимемо Україні прискорювати реформи і ми посилюємо свою підтримку для того, щоб Україна могла краще забезпечувати власну безпеку», – сказав після засідання Комісії Україна – НАТО (КУН) Генеральний секретар Єнс Столтенберг.

Міністри країн – членів НАТО провели переговори з українським міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, який взяв участь у засіданні по відеомосту з Києва. Міністри обговорили події в Україні і навколо неї і хід виконання рішень, прийнятих на останньому засіданні КУН під час вересневого саміту НАТО в Уельсі. Під час засідання міністри закордонних справ країн НАТО оголосили про те, що Цільові фонди і проекти в галузі командування, управління, зв’язку та інформатики; логістики і стандартизації; кіберзахисту, перепідготовки звільнених військовослужбовців; і медичної реабілітації вже функціонують. П’ятий Цільовий фонд на допомогу з реабілітації поранених солдатів був започаткований нещодавно. Пан Столтенберг зазначив, що Цільові фонди «є конкретним сигналом» про підтримку з боку НАТО. «Вони допоможуть робити українські сили оборони більш сучасними, прозорими і дієвими. І вони також допоможуть декому з постраждалих від цього конфлікту».  

Генеральний секретар також наголосив на тому, що «зважаючи на продовження навмисних спроб Росії дестабілізувати Україну, НАТО буде і надалі демонструвати міцну політичну підтримку українського суверенітету, незалежності і територіальної цілісності». Пан Столтенберг підтвердив підтримку з боку НАТО політичному врегулюванню поточної російсько-української кризи. «Мінські угоди залишаються тими рамками, які можуть прокласти шлях для мирного розв’язання», – сказав він. «Україна докладає реальних зусиль до виконання своїх зобов’язань, але Росія і сепаратисти, яких вона підтримує, цього не роблять. Ми закликаємо Росію виконувати взяті на себе зобов’язання, які передбачають виведення її військ і військової техніки з території України і відведення їх від її кордонів, забезпечення ефективного міжнародного моніторингу кордону». Міністри засудили нарощування Росією своїх військ у Криму і висловили занепокоєння з приводу оголошених Росією планів подальшої мілітаризації Чорного моря.

Генеральний секретар Столтенберг привітав Україну з успішними листопадовими виборами, сказавши, що «вони підтвердили вибір Україною демократії, єдності і європейської інтеграції».  

 

Источник: http://www.nato.int/cps/uk/SID-86DD3B5C-6ED34D01/natohq/news_115477.htm

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.