8 грудня в Сумському державному університеті відбулася презентація проекту «НАТО-квест». Це сайт та додаток є принципово новим видом соціальної мережі і при цьому дозволяє брати участь в інтерактивній вікторині про Північно-Атлантичний Альянс.


«Вікторина буде тривати безстроково, перший етап розрахований на 100 днів. Переможці отримають призи, головний з яких – поїздка до штаб-квартири НАТО в Брюсселі та на військові бази інших європейських країн Альянсу. Для цього треба просто завантажити додаток з сайту natoquest.org, і виконувати умови вікторини – відповідати на запитання та запрошувати нових учасників. За кожне завдання людина отримує певну кількість балів, задача конкурсантів – виконати всі завдання і отримати звання «генерала НАТО», – розповідає президент «Українсько-Словацького Центру Партнерства», автор ідеї проекту Михайло Колібабчук.
«Мобільний додаток має зацікавити в першу чергу молодь, спонукати дізнаватися більше про цілі та діяльність НАТО. Оскільки Президент, уряд та парламентська коаліція задекларували відновлення курсу на приєднання до Альянсу, в суспільстві з’являється нагальна потреба у проведенні якісної інформаційної кампанії, особливо, якщо в Україні буде проводитись референдум про вступ до НАТО. Міністерство освіти і науки готове сприяти якісній інформаційній роботі серед студентства і молоді. Днями планується підписання Меморандуму про співпрацю між МОН і Центром інформації та документації НАТО в Україні. Даний проект, можливо, є найбільш цікавим і найбільш ефективним інструментом інформування українців про Північно-Атлантичний Альянс, тому ми тільки вітаємо подібні ініціатив і будемо їм сприяти», – заявив радник Міністра освіти і науки Сергій Пархоменко.
«Незабаром Україна перестане бути позаблоковою. Депутатами від «Народного фронту» вже зареєстровано законопроект щодо відміни позаблокового статусу та повернення до євроатлантичного курсу. Так, зараз більшість громадян підтримує вступ до НАТО. Але далеко не всі люди розуміють, що це таке – Північно-Атлантичний Альянс. Якщо референдум відбудеться найближчим часом, не факт, що ми матимемо більше 50% підтримки євроатлантичного курсу – адже переважно у нас голосують пенсіонери, у яких негативні стереотипи щодо НАТО. Тому в першу чергу треба робити ставку на молодь, адже саме вона має приймати рішення, яким курсом іти Україні. Тому проект «НАТО-квест» – це дійсно чудова ініціатива, яка як ніколи на часі», – додав народний депутат Олег Медуниця.
Додамо, що проект реалізовується за ініціативи ГО «Чорноморська бізнес ліга» та за сприяння Центру інформації та документації НАТО та в партнерстві з «Українсько-Словацьким Центром Партнерства». Незабаром мобільний додаток буде презентований в інших університетах ряду обласних центрів України.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.