Херсонські і миколаївські студенти-переможці «НАТО-КВЕСТУ» поїдуть на море та на екскурсію в Брюссель. Про це повідомив президент Українсько-Словацького Центру Партнерства Михайло Колібабчук під час презентації мобільного додатку «НАТО-КВЕСТ» в Херсонській державній морській академії.

За словами Колібабчука, кожен, хто завантажить мобільний додаток на свій ай-фон, зможе взяти участь в інтерактивній вікторині на знання історії Північно-Атлантичного Альянсу та виграти можливість відвідати штаб-квартиру НАТО, а також поїхати на військові бази в Словаччині, Естонії та Литві.

«Крім того, Почесний консул Литви в Херсонській та Миколаївській областях Віктор Попов кращим учасникам вікторини від Миколаївщини та Херсонщини подарує путівки на літній відпочинок на морі. Для цього треба за наступні 100 днів зареєструватися, правильно відповідати на питання вікторини і долучити 250 друзів. Також додатком можна користуватися як повноцінною соціальною мережею», - додав Михайло Колібабчук.

«Під приводим «тиші» на Сході Росія переозброюється, нарощує сили, їх вигідний режим так званого «перемир’я». Тому курс до НАТО – це необхідність, якщо ми хочемо подолати корупцію, казнокрадство і зрадництво в лавах української армії. Ми могли б вже зробити нашу армію професійною і запобігли б зовнішній агресії, якби в 2010 році не припилили інтеграцію до Альянсу. Але від того часу в країні бездарно розігнали професіоналів в армії, зараз військо формується з нуля. Але я впевнений, що завдяки підтримці НАТО Україна зможе найближчим часом здійснити військову реформу та перемогти агресора», - повідомив в свою чергу генерал-майор, колишній воєнком Херсонської області Станіслав Слободяник.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.