Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у понеділок (15 грудня 2014 року), в штаб-квартирі НАТО, обговорив з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком дії Альянсу, спрямовані на підтримку уряду України. Генеральний секретар високо оцінив відданість України партнерству НАТО попри складні обставини і пообіцяв подальшу практичну і політичну підтримку.

 

«Ваш візит підкреслює міцне партнерство між НАТО і Україною. Ми також високо цінуємо можливість розвивати наше партнерство. Особливо тому, що народ України обрав для себе шлях до демократії і тіснішого співробітництва з Європою», – сказав пан Столтенберг. – І ми це схвалюємо. Ми наголошуємо, що рішення народу України потрібно поважати».

Генеральний секретар сказав, що НАТО створила п’ять Цільових фондів, допомагаючи Україні посилити свою безпеку. Ці фонди вже діють. «Вони покликані зробити українські оборонні сили більш сучасними, більш прозорими і більш дієвими», – зазначив  Генеральний секретар. Допомога з боку НАТО доповнює підтримку на двосторонній основі, яку надають країни Альянсу окремо.

Обговорювалися також дії Росії, яка продовжує дестабілізувати Україну. «Пане прем’єр-міністр, ви продемонстрували справжнє прагнення знайти мирне розв’язання цієї кризи», – сказав Генеральний секретар. – НАТО повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність України». Назвавши Мінську угоду «найкращим шляхом до мирного розв’язання», пан Столтенберг високо оцінив зусилля України з втілення цих домовленостей в життя і закликав Росію зробити те ж саме.

Пан Столтенберг підкреслив, що суверенна і стабільна Україна, повністю віддана демократії і верховенству права, є ключем до євроатлантичної безпеки. «НАТО буде з вами, бо ви працюєте над досягненням цієї мети», – сказав він.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.