17 грудня відбулось засідання Північноатлантичної ради у форматі Міжнародних сил сприяння безпеці (МССБ). «Протягом більше десяти років, наші народи стояли плечем до плеча в найбільшій в історії коаліції в інтересах миру та стабільності. Це було складним завданням, у багатьох відношеннях. У військовому. Політичному. Економічному», – зазначив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг. «Але ми прийняли цей виклик. Разом ми зробили те, що ми мали намір зробити. На підставі чіткого мандату Організації Об'єднаних Націй, ми не дозволили створити притулок міжнародним терористам. Ми зробили Афганістан сильнішим», додав пан Столтенберг. «Проблеми залишаються. Але сьогодні Афганістан є більш стабільним і процвітаючим, ніж будь-коли».Пан Столтенберг заявив, що союзники і партнери НАТО були «впевнені в здатності Афганських Національних Сил Безпеки взяти на себе повну відповідальність» і що «нова сторінка» відкриється у відносинах між НАТО і Афганістаном з 1 січня 2015 року. «Основна ідея полягатиме в нашій новій місії «Рішуча підтримка», мета якої навчати, консультувати і допомагати афганським силам безпеки. Ми також зробимо свій внесок у фінансування афганських сил безпеки».

Старший цивільний представник НАТО в Афганістані посол Мауріца Йохемс та нинішній заступник командувача МССБ, генерал-лейтенант Карстен Якобсон, звернулися до учасників засідання. У ньому взяли участь представники п'ятдесяти однієї країни, що внесли свій вклад в МССБ, та посол Афганістану в Бельгії Хумаюн Тандар.

Командир МССБ в 2001 році, коли війська МССБ вперше були розгорнуті, генерал сер Джон Макколл і командир місії в серпні 2003 року, коли МССБ перейшло під керівництво НАТО, генерал-лейтенант Гетц Глімерот також взяли участь у засіданні.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.