19 грудня Міністерство освіти і науки України підписало меморандум про співпрацю з Центром інформації та документації НАТО в Україні. Меморандум підписали Міністр освіти і науки Сергій Квіт та директор Центру Наталія Немелівська в двох екземплярах українською, англійською та французькою мовами.

Меморандум передбачає співпрацю в плані реалізації проектів, що мають стосунок до освітньої та наукової сфер, в аспекті інформування української громадськості, зокрема, студентства про євроатлантичний курс України:
«Сторони визнають необхідність вдосконалення та поглиблення співпраці Міністерства освіти і науки України з Центром інформації та документації НАТО в Україні щодо інформування школярів, студентів, науковців та широкого загалу про діяльність Альянсу, співпрацю Україна-НАТО, наукові програми та інші заходи, що проводитимуться під егідою НАТО», - йдеться в Меморандумі.

На думку Міністра освіти і науки Сергія Квіта, курс України до НАТО є життєво важливим і органи державної влади мають максимально сприяти йому:

«Вважаємо підписання цього Меморандуму важливим кроком, що сприятиме євроатлантичній інтеграції України. Міністерство все зробить, аби наміри, задекларовані Меморандумом матеріалізувалися в конкретні дії, а не лишалися лише на папері», - наголосив Міністр.

«Дуже приємно, що українська влада стала демонструвати зацікавленість в курсі до НАТО, вдвічі приємно, що практичні кроки в цьому напрямку зробило саме Міністерство освіти і науки. Сьогоднішня подія – важлива історична віха в налагодженні співпраці між українською владою і Альянсом», - підкреслила Директор Центру інформації та документації НАТО Наталія Немелівська.

«Оскільки саме молодь буде брати основну відповідальність за долю України, то ефективна робота з інформування студентства про Альянс стане запорукою того, що Україна в осяжному майбутньому все таки стане членом НАТО. Міністерство вже підтримує і готове долучатися до реалізації нових проектів, спрямованих на інформування українців про Північно-Атлантичний Альянс», - наголосив радник Міністра освіти і науки Сергій Пархоменко.

«Меморандум з Центром інформації та документації НАТО є свідченням активної і головне - ефективної міжнародної діяльності МОН. Ми послідовно підтримуємо європейський вектор розвитку України і сьогоднішня подія – зайве тому свідчення», - висловила переконання начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Анна Новосад.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.