"Так як міжнародна бойова місія завершується наприкінці 2014 року, ми відкриваємо «нову сторінку» у відносинах між НАТО і Афганістаном.Безпека Афганістану буде повністю в руках 350 000 афганських солдатів і поліції країни. Але союзники НАТО, разом з багатьма країнами-партнерами, залишаться тренувати, консультувати та допомагати їм. Ми не залишаємо їх на самоті.

Щодо цього перехідного етапу НАТО домовилось з афганськими лідерами. Це стало можливим завдяки мужності і міцності афганських національних сил безпеки, а також самовідданості міжнародних сил, які допомагали навчати їх впродовж останніх років.

За останні тижні ми бачили кілька жахливих нападів в Кабулі, Пактіці та інших районах Афганістану, в результаті яких загинуло багато мирних жителів, в тому числі дітей. Хоробрі афганські солдати та поліцейські віддали своє життя за мир в країні. Ми засуджуємо ці нелюдські злочини. І винним у цих злочинах ми говоримо: ваші зусилля марні.

Афганські сили безпеки – це гордість Афганістану. Це захист для всіх афганців, і всі афганці можуть пишатися ними. І ми підтримуємо їх.

Звичайно, багато проблем ще залишається, і ще багато чого належить зробити. Афганські сили безпеки, розвиваючись, будуть як і раніше потребувати нашої допомоги. І ми будемо продовжувати надавати цю допомогу."

 

Уривок із статті генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга для афганських ЗМІ.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.