Наприкінці цього року ми завершуємо нашу бойову місію в Афганістані і відкриваємо новий розділ в наших відносинах з цією країною.

 

Безпека Афганістану повною мірою залежатиме від 350 тисяч власне афганських військовослужбовців і поліцейських. Проте країни – члени НАТО разом з багатьма країнами-партнерами залишаються навчати, консультувати і допомагати їм. Саме про це сьогодні домовилися  НАТО і афганські лідери. Це стало можливим завдяки хоробрості і спроможності Афганських національних сил безпеки, а також самовідданості представників  міжнародних сил, які допомагали їм тренуватися протягом останніх років.

Попереду залишається багато завдань і роботи. Афганські сили безпеки і надалі потребуватимуть нашої допомоги в міру свого розвитку.  

У нашій новій місії «Резолют сепорт» візьмуть участь майже12 тисяч чоловіків і жінок з країн – членів НАТО і 14 країн-партнерів. Ця місія ґрунтується на проханні афганського керівництва і Угоді про статус збройних сил, підписаній між НАТО і Афганістаном. Рада Безпеки ООН одностайно схвалила угоду між Афганістаном і НАТО про створення цієї місії і наголосила на важливості подальшої міжнародної підтримки стабільності в Афганістані.    

Ми також допоможемо фінансувати Афганські сили безпеки і розвивати Невпинне партнерство з Афганістаном, яке відображає наші спільні інтереси, формує нашу співпрацю і допомагає нам підтримувати спільну безпеку.

Понад десять років ми в НАТО і наші партнери підтримуємо Афганістан. 51 країна надіслала своїх військовослужбовців для цієї роботи – більше чверті країн світу. Міжнародні сили сприяння безпеці (МССБ) стали найбільшою військовою коаліцією в сучасній історії і представляють безпрецедентні міжнародні зусилля. Мандат Ради Безпеки ООН допоміг афганським властям забезпечити безпеку на усій території країни і створити нові збройні сили Афганістану. 

За виконання цього мандата довелося заплатити велику ціну, але він привів до успіху. Ми завжди пам’ятатимемо жертви, які понесли міжнародні і афганські сили, тих, хто заслужив на нашу повагу і вдячність.

Завдяки надзвичайним зусиллям наших військових ми досягли своєї мети. Ми зробили безпечнішим існування наших власних народів, відмовивши у безпечному притулку міжнародним терористам. Ми зробили Афганістан міцнішим, розбудувавши з нуля потужні сили безпеки. Спільними зусиллями ми створили умови для кращого майбутнього мільйонів афганців, афганок і їхніх дітей.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.