Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг під час візиту до Берліна у середу 14 січня 2015 року подякував Німеччині за її значний внесок в Альянс. «Німеччина є надійним і важливим союзником», – сказав Генеральний секретар після зустрічі з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. «Ми високо цінуємо вагомий внесок Німеччини у нашу безпеку».

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг зустрівся з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Генеральний секретар і канцлер Меркель обговорили існуючі проблеми безпеки. Пан Столтенберг назвав нещодавні напади в Парижі серйозним нагадуванням про складну ситуацію в сфері безпеки. «НАТО відіграє важливу роль у боротьбі з тероризмом», – зазначив він, згадавши про посилення обміном інформацією щодо іноземних бойовиків, розвиток противибухових технологій та внесок у підготовку кадрів і нарощування потенціалу в країнах-партнерах. У цьому контексті Генеральний секретар подякував Німеччині за її значний внесок у коаліцію проти ІДІЛ.

Генеральний секретар і канцлер Меркель обговорили операцію НАТО в Афганістані, що сприяла знищенню притулку міжнародним терористам та зміцненню афганської армії і поліції. Пан Столтенберг наголосив на тривалій «вирішальній ролі» Німеччини в Афганістані, як в коаліції МССБ, так і в новій місії НАТО, мета якої навчати, консультувати і надавати допомогу афганським силам.

Генеральний секретар Столтенберг і канцлер Меркель також говорили про проблеми на сході від Альянсу. Пан Столтенберг дав зрозуміти, що НАТО не прагне до конфронтації з Росією, і «закликає до більш конструктивної співпраці». Але Генеральний секретар підкреслив, що Росія повинна поважати міжнародну систему з її правилами. Він закликав Росію «поважати мінські угоди» і відмовитися від підтримки сепаратистів на сході України.

Пан Столтенберг і канцлер Меркель обговорили реалізацію Плану дій щодо готовності, схваленого на саміті в Уельсі, та зобов'язання глав союзних держав щодо залучення більших обсягів інвестицій для захисту і їх ефективнішого використання. Генеральний секретар подякував Німеччині за розгортання сил для контролю за дотриманням порядку використання повітряного простору, і наголосив на вирішальній ролі Німеччини в Європі і НАТО.

Генеральний секретар також взяв участь в обговоренні широкого кола питань, що стосуються існуючих проблем безпеки та реалізації рішень, прийнятих на саміті в Уельсі, з міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, міністром оборони Урсулою фон дер Лейен, а також з комітетами закордонних справ і оборони Бундестагу.

 

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.