«В парламенті буде створено об’єднання «Україна-НАТО», для цього вже зібрано ініціативну групу, підписи про вступ в об’єднання подали вже 20 депутатів», - про це заявив народний депутат від Блоку Петра Порошенка Степан Барна під час прес-конференції в Українській Інформаційній Службі.

 

«Це буде історичною подією для українського парламентаризму, адже подібної групи у Верховній Раді не було за всю історію. Міжфракційне об’єднання «Україна-НАТО» буде працювати над створенням  законодавчої бази, яка необхідна для досягнення стандартів НАТО, без яких вступ до Альянсу не є можливим», - додав нардеп.

Для ефективної роботи, яка допоможе курсу України до НАТО, буде діяти і громадянська платформа – ініціатива «Атлантичний інформнаступ».

Координатор ініціативи, радник Міністра освіти і науки Сергій Пархоменко, говорячи про її першочергові завдання, зазначив, що для проведення необхідних для отримання членства в НАТО реформ, необхідна підтримка з боку населення, громадськості.

«Ми будемо в усі можливі способи допомагати депутатам розробляти потрібну законодавчу базу та проводити ефективну інформаційну кампанію».

Сергій Пархоменко також додав, що Міністерство освіти і науки першим з органів виконавчої влади, підписавши Меморандум з Центром інформації та документації НАТО, почало сприяти громадським ініціативам, що проводять інформаційну кампанію серед населення щодо курсу України в Альянс. Одним з таких є всеукраїнський проект – вікторина «NATO-QUEST».

Автор цього проекту, президент Українсько-Словацького Центру Партнерства Михайло Колібабчук розповів, що переможці вікторини поїдуть до Брюсселю в штаб-квартиру НАТО та на військові бази інших країн Альянсу, а також отримають сотні цінних призів від партнерів проекту.

«Для цього треба лише завантажити собі мобільний додаток «NATO-QUEST» на пристрій, який підтримується операційною системою андроїд і виконувати завдання вікторини – відповідати на питання та долучати якомога більше друзів до своєї групи, яку учасник сам створює в додатку (діє за принципом соціальної мережі)», - повідомив Михайло Колібабчук.

В свою чергу Аташе Посольства Литовської Республіки, яке буде два роки поспіль контактним посольством НАТО в Україні, Рута Рудінскайтє висловила підтримку ініціативам політиків і громадськості і висловила побажання, що Литва разом з Україною будуть робити все можливе для якнайшвидшого набуття членства нашої країни в Альянсі.

«Для приєднання до НАТО не потрібен референдум. Такі референдуми проводяться в країнах щодо їх наміру вступити в ЄС, але не в Альянс. Адже в НАТО її члени не делегують навіть часточки свого суверенітету. Рішення про вступ до НАТО може прийняти і Верховна Рада», - зазначив народний депутат від Олег Медуниця.

«Саме головне, аби населення відчуло особисто для себе користь від членства в Альянсі. Таку користь зараз найкраще бачать вояки АТО і волонтери», - заявив голова секретаріату Молодіжного Націоналістичного Конгресу, співкоординатор волонтерської мережі «Вільні люди» Іван Кішка.

«Більшість одягу, взуття, військової амуніції, які пристосовані до вимог теперішньої війни, надходить нам з країн НАТО і повністю відповідають натівським стандартам. Зокрема це стосується й індивідуальних аптечок, й медикаментів, які надають нам США та Канада – вони використовуються в арміях цих країн. В АТО таких аптечок передано вже 10 000, вони суттєво підвищують шанси пораненим воякам не вмерти на шляху до госпіталю», - додав Іван Кішка.

Первая в Украине социальная сеть о НАТО

Проект НАТО-КВЕСТ это первая в Украине социальная сеть для молодежи с проеворопейскими взглядами, с интегрированной системой квестов о НАТО, с начислением баллов и призовой системой для наиболее активных участников.

Присоединяйтесь к нам прямо сейчас.

Войти в клуб

Последние новости

Показать все

НАТО КВЕСТ

Главное о Нашем проекте, или почему Вам стоит обратить на него внимание, учавствовать в нем. Начинать строить свои команды, участвовать в социальной сети, и побеждать!

Социальная сеть

НАТО КВЕСТ это социальная сеть, для активной молодежи. Присоединяйтесь к нам, приводите своих друзей, учавствуйте в акциях, и выигрывайте удивительные призы

Станьте ГЕНЕРАЛОМ

Победители каждого сезона которые дослужились до звания ГЕНЕРАЛ получат главный приз ПОЕЗДКУ в ШТАБ КВАРТИРУ НАТО в Брюсселе!

КВЕСТ НАТОКВЕСТ

Прохаодите квест о НАТО в течении 100 дней, собирайте команду друзей. Зарабатывайте новые звания и побеждайте в проекте

 • 18

  Регионов Украины

  На данный момент презентация проекта НАТО КВЕСТ прошла в ВУЗ-ах 18 регионов Украины.

 • 3000

  Участников

  Количество активных участников проекта на данный момент. (Количество участников постоянно растет)

 • 3

  Года активной работы

  Проект НАТО Квест развивается уже более 3-х лет.

 • 6

  Победителей

  За время работы проекта победители 2-х сезонов проекта НАТО-КВЕСТ посетили в штаб квартиру НАТО в Брюсселе.